Pilna servisa viedā ielu apgaismojuma sistēma

Pilsētām, pašvaldībām, apsaimniekotājiem, uzņēmējiem - ikvienam

Mūsu tehnoloģija

Gaismas intensitātes pielāgošana

01

Kustību sensors fiksē kustību un objekta (cilvēka vai transportlīdzekļa) ātrumu.

02

Nākamajiem sensoriem kustības virzienā tiek nosūtīts signāls, pēc kura saņemšanas apgaismojuma intensitāte palielinās. Atkarībā no sensora uzstādījumiem tiek fiksēts kustīgo objektu skaits u.c. parametri.

03

Kad kustīgais objekts vairs neatrodas noteiktajā rādiusā, apgaismojuma intensitāte samazinās līdz minimālajam līmenim.

Platforma

Idea Lights platforma ir radīta, lai tu varētu ērti sekot līdz apgaismojuma kvalitātei un nodrošināt nepārtrauktu sistēmas pārraudzību. Tā ziņos par katra gaismekļa un gaismas kontroliera darbības statusu un brīdinās, ja tiks fiksēti jebkādi bojājumi, kā arī atspoguļos viedā ielu apgaismojuma sistēmas sniegto finansiālo ietaupījumu.

Gaismu kontrolieris

Gaismas kontrolieris, kuru izstrādājuši mūsu inženieri, veidots atbilstoši mūsdienu prasībām. Tas nodrošina elektroenerģijas patēriņa uzskaiti, attālinātu sensoru vadību, satiksmes un gājēju plūsmas intensitātes, trokšņu, gaisa piesārņojuma un citu nozīmīgu datu ieguvi. Savukārt, 4G tehnoloģija nodrošina ātru datu apmaiņu starp gaismekli un portālu, lai tev vienmēr būtu pieejama jaunākā informācija par sistēmas darbību.

Kur var izmantot viedā apgaismojuma sistēmas?

Aprēķins veikts, pieņemot, ka esošās laternas tiek nomainītas uz 40W LED gaismām, ņemot vērā satiksmes intensitāti (##TRAFFIC## satiksme)

Aprēķini ietaupījumu

Stundu skaits gadā

Izmaksas gadā (šobrīd)

Izmaksas gadā (Idea Lights)

Ietaupījums

Ieguvumi

“Mūsu izstrādātais viedo ielu apgaismošanas risinājums palīdzēs pašvaldībām ietaupīt līdzekļus un kļūt videi draudzīgākām. Katra pilsēta ir citādāka, un šīs atšķirības nosaka iedzīvotāju vēlmes un vajadzības. Idea Lights ir viens no risinājumiem, ar kuriem pašvaldības var izrādīt rūpes gan par savējiem, gan par viesiem.”

Ekonomija

Elektroenerģijas ietaupījums līdz pat 90%

Ietaupot enerģiju, samazināsies arī elektrības rēķini, kas ļaus ietaupītos līdzekļus ieguldīt apkārtējās vides labiekārtošanā.

Statistika

Precīzi dati par satiksmes intensitāti

Iegūsti pārskatus par gājēju un transportlīdzekļu plūsmu, gaisa kvalitāti un trokšņu līmeni. Izmanto datus, lai pieņemtu lēmumus par investīcijām apkaimes attīstībā.

Sasaiste ar biržas cenām

Nemainīgas izmaksas un drošība

Apgaismojums tiek pielāgots atbilstoši elektroenerģijas cenām, saglabājot redzamībai un drošībai vajadzīgo gaismas daudzumu ielās.

Inovācija

Vairāki risinājumi vienuviet

Sistēma veidota, domājot par mūsu mainīgo ikdienu, tāpēc tā automātiski pielāgojas satiksmes intensitātei, laikapstākļu un sezonas maiņai.

Rūpes par vidi

Dabai draudzīgas LED gaismas

Mums nav planētas B, tāpēc dodam priekšroku mūsu videi draudzīgākām alternatīvām, aizstājot parastās nātrija lampas ar mūsdienīgām LED gaismām.

Pieredze

Radām, pārbaudām, iesakām

Mēs attīstām idejas, sekojot Draugiem Group vērtībām. Mums svarīgi, pirmkārt, būt klientiem pašiem sev, lai ar pārliecību varētu ieteikt savus produktus citiem.

Sadarbība

Iespēja ilgtspējīgam budžetam

Izmantojot viedo apgaismojumu kā pilna servisa pakalpojumu (ESCO), pašvaldību ietaupījums pārsniegs ieguldījumu, jo gaismas iekārtas tiks apmaksātas no ietaupītās elektroenerģijas.

Izvēlies ietaupīt - izvēlies Idea Lights viedo apgaismojumu

Paldies, mēs ar Tevi sazināsimies!